#24centimetri
Acum câteva zile mi-am întrebat câțiva prieteni la ce cred ei că-s buni 24 de centimetri. Au răspuns, dragii de ei, după cum au vrut, după cum i-am rugat, adică fără să-și bată capul prea tare să înțeleagă de ce i-am întrebat una ca asta. Le mulțumesc din suflet pentru …





