Bulz
Eu sunt ceea ce numesc un „copil de asfalt”; crescut în oraș, cu bunici în orașe mai mari decât cel în care locuiam eu. Totuși, pentru o scurtă perioadă de timp am avut ocazia câtorva veri petrecute la țară. Nici pe departe atâtea câte mi-aș fi dorit… De acolo mi-a …




